• gönül tunç

  5.
  birçok kişiye göre elli sarışın programındaki en seksi sarışındır. ayrıca çarkıfelekte hosteslik yaptığı dönemde çarkıfelek bağımlısı olmama sebep olan şahsiyettir kendisi. eğer bu hatunu beğenmiyorsanız kardeşi yeşim tunç da iyi bir seçenek olabilir. (bkz: yeşim tunç)

  gönül tunç
  4 ... tearsofcold
 • binbir gece

  419.
  ilk bölümünden itibaren kanal d'de tekrar gösterilmeye başlanan dizi.
  ... tearsofcold
 • abdul kader keita

  106.
  bugün istanbul'a gelecek, yarın ise galatasaray ile resmi sözleşme imzalayacak olan futbolcu.
  ... tearsofcold
 • uyumadan önce yazılan son entry

  6.
  "bu entry tutacak abi" diye düşünülerek yazılan, ancak o saatlerde çok fazla yazarın online olmamasından dolayı çok kişinin okumayacağı, bu yüzden de tutma ihtimali çok yüksek olmayan entrydir.
  8 ... tearsofcold
 • kötü haber vermekten zevk alan kişi

  1.
  iyi bir dayağı hak eden kişidir. muhtemelen hiperaktif birisidir ve çok da normal olduğu söylenemez. birisi öldüğünde telefonu eline alıp sağı solu arar ve bundan gerçekten zevk alır.
  2 ... tearsofcold
 • lady gaga

  32.
  mtv malta special için bir basın konferansına katılan ve orada giydiği ilginç kostümle dikkat çekmeye çalışan şarkıcı. bu da kostümü:

  lady gaga
  lady gaga
  1 ... tearsofcold
 • horntail

  1.
  ruh haliyle etrafındaki herkesi anında etkileyen, mutlu olduğunda yanından ayrılmak istemeyeceğiniz, mutsuz olduğunda ise sıkıcı bir insan haline gelen altıncı nesil yazar. sözlükte daha aktif bir şekilde bulunması gerektiğini düşündüğüm yazardır. eğer kafasını sözlüğe verebilirse sözlüğe değişik bir hava katabilir. yeter ki istesin. ayrıca sözlüğe 10 entrysini girdikten 1 gün sonra yazar olması kendisini oldukça şaşırtmıştır. sanırım kendisi uludağ sözlüğü, ekşi sözlük gibi yazar olmanın imkansız olduğu bir yer sanmıştır.
  2 ... tearsofcold
 • jerry stackhouse

  8.
  greg buckner karşılığında dallas mavericks'den memphis grizzlies'a takas olan fakat hemen sonrasında serbest bırakılan 35 yaşındaki basketbolcu.
  ... tearsofcold
 • beni niye kimse takmıyor ya

  2.
  heyecanla girilen bir entry'nin, diğer yazarlar tarafından oylanmaması sonucu söylenebilecek isyan dolu söz öbeğidir. entry'i giren yazar, en azından onun entry'sinden sonra da entry girilmesini ister. bu şekilde mutlu olur. ama hem oy veren hem de entry giren olmazsa yazar, yazar olma isteğini kaybeder. yazarın kimse tarafından takılmama sebebi, entry'i yanlış zamanda girmiş olması olabilir. gecenin bir saatinde girilen entry'ler, çok fazla yazar tarafından okunmadığı için hakettiği değeri göremez zaman zaman.
  ... tearsofcold
 • metroda gördüğü kızlara aşık olan insan

  1.
  ilkbahar mevsiminde, çiçekler açmaya, ağaçlar yeşillenmeye başlayınca içinden aşık olmak gelen, hergün başka bir kıza aşık olan insandır. bu yüzden de hergün başka başka kızlara aşık olur. hatta belki de 1 hafta önce aşık olduğu kıza bir kez daha aşık olur. eğer bu kafayla giderse evlenme ihtimali çok da yüksek olmaz. bu yüzden tek günlük aşklardan kurtulup daha ciddi ilişkilere adım atması gereken insandır.
  5 ... tearsofcold
 • dahntay jones

  2.
  indiana pacers ile 4 yıllık kontrat imzalayan 28 yaşındaki eski denver nuggets oyuncusu. 4 yıl için 11 milyon dolar kazanacağı açıklanmıştır.
  1 ... tearsofcold
 • anthony parker

  7.
  cleveland cavaliers ile 2 yıllık anlaşmaya varan eski toronto raptors oyuncusu. 2 yıl için 6 milyon dolardan az bir paraya anlaşmıştır.
  2 ... tearsofcold
 • dünyanın en güzel yaratıkları

  1.
  yaşlı-genç, kız-erkek herkes tarafından sevilen, beğenilen yaratıklardır.
  (bkz: bebekler)
  5 -2 ... tearsofcold
 • plajda yaşanabilecek sinir bozucu olaylar

  1.
  plajda tatilinizin keyfini çıkarırken hayatı burnunuzdan getiren ve zaman zaman kavga etmenize sebebiyet verebilecek olaylardır. plajda futbol oynayanların topunun kafanıza çarpması buna örnek olabilir.
  3 ... tearsofcold
 • kimsenin entry sini beğenmeyen yazar

  5.
  kendi entry'lerini de beğenmeme ihtimali yüksek olan yazardır. aynı zamanda kendini fazla beğenmiş de olabilir.
  1 ... tearsofcold
 • içkiyi bırakmak

  18.
  eğer az da olsa inanca sahipse bir yakınının ölmesi ve ramazan ayı arka arkaya gelirse çok da zor olmayacak eylem. şöyle ki;
  (allah korusun) çok yakın bir aile ferdiniz öldü. o kişinin 40'ı çıkmadan içki içmek günahtır. aslında her zaman günahtır ama öyle bir inanış vardır. bu dönemde, içkiyi bırakırsınız. daha sonra da devam edeceğinizi düşünürsünüz. tam da 40 gün bittiği dönemde ramazan ayı başlar ve o dönemde de bu gibi faaliyetlerde bulunmanız günahtır. yine içki içemezsiniz. ramazan ayı bittikten sonra ise farkına varırsınız ki içki içmeden de yaşayabiliyorsunuz. bu durumda da içkiyi rahat bir şekilde bırakırsınız. tabii ki seçim sizindir. ama hiç kimse de içkiyi bırakabilmek için bir yakınının vefat etmesini istemez. ancak denk gelirse eğer, içkisiz de yaşanabileceğini görebilirsiniz.
  2 ... tearsofcold
 • yaran msn nickleri

  260.
  i can play tennis with my penis.
  2 ... tearsofcold
 • karakter ile şoförlük arasındaki ilişki

  ?.
  trafikteki hal ve davranışların neredeyse tamamının karakter ile yakından bağlantılı olduğunu gösteren ilişki. şoförler, trafikte karakterleri ile aynı doğrultuda davranışlar gösterirler. şöyle ki;
  trafikte sağ şeritten sol şeride, daha sonra da ordan başka bir şeride geçen şoförler genelde deli dolu tiplerdir ve toplumun baskısını üzerlerinde hissetmezler. diğer şoförlerle bir anlaşmazlık olduğu zaman da tartışmaktan veya kavga etmekten çekinmezler. önlerinde yavaş giden bir şoför olduğu zaman, onu geçmek için her yönü denerler.
  daha sakin karaktere sakip insanlar ise belli bir şerit tuttururlar ve o şeritten yavaş bir şekilde giderler. bir olay olduğunda olaya karışmazlar ve her zaman oradan uzak dururlar. önünde yavaş giden biri olduğunda da sinirlenmez ve o kişiyi takip etmeye devam eder. bu insanlarda ise toplumun baskısı net bir şekilde görülür.
  ... tearsofcold
 • avril lavigne

  128.
  kasım ayında yeni stüdyo albümünü piyasaya sürmeyi planlayan şarkıcı. ayrıca, "blackstar" adındaki albümünün reklamında kullandığı şarkıyı da albüme ekleyebilirmiş. en ilginci ise bir sinema projesinde de yer olacak olması yakın zamanlarda.
  1 ... tearsofcold
 • istanbul bilgi üniversitesi öğrenci birliği

  1.
  hiçbir zaman selam vermeyen arkadaşlarımın seçim zamanı gelince "canım kardeşim nasılsın?" diye samimi(!) şekilde sarılıp öptüğü birlik. seçim zamanı geçtikten sonra ise normale dönen bireyleri kapsayan birlik. hepsi aynı.
  3 ... tearsofcold
 • yeni şeyler getiriyorum